Kim jesteśmy

Kasia – projektowanie wnętrz to nie tylko moja praca ale przede wszystkim pasja, która codziennie pozwala mi cieszyć tym co robię i spełniać MARZENIA moich Klientów o DOMU.  Korzystając ze swojego wykształcenia w zakresie PROJEKTOWANIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ, doświadczenia i znajomości trendów wnętrzarskich tworzę przyjazną przestrzeń służącą potrzebom domowników. Dużą wagę przywiązuję do optymalnego wykorzystania przestrzeni, dobrania odpowiedniego oświetlenia i stworzenia unikalnego klimatu wnętrza dzięki kolorystyce i wykorzystanym materiałom. Prywatnie jestem mamą Julii, miłośniczką dobrze zaparzonej kawy oraz kuchni wegańskiej.

Julia – GRAFIK i PLASTYK z wykształcenia i zamiłowania. To dzięki mnie w naszej PRACOWNI powstają niebanalne projekty tapet, plakatów czy grafik na tekstylia.  Sprawiam, że nasze realizacje są pięknie udokumentowane na zdjęciach. Prywatnie jestem miłośniczką  kotów, kuchni wegańskiej oraz gier planszowych.

Olga – projektant wnętrz z zamiłowaniem do wyjątkowych i niebanalnych przestrzeni. Szczerze wierzę, że otoczenie w którym przebywamy ma bezpośredni wpływ na jakość naszego życia. Moim celem jest tworzenie wnętrz z duszą, które są skrojone idealnie pod ich właścicieli i optymalne pod względem użytkowym.
Prywatnie uwielbiam koty, kawę i książki.

RAZEM tworzymy  zespół pełen energii, zaangażowania i ciekawych pomysłów. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań naszych Klientów tworzymy wnętrza i o przemyślanej funkcjonalności połączonej z niebanalnym designem i dbałością o każdy szczegół.  Projektując dbamy o estetykę przestrzeni, spójność kolorystyczną, wyczucie stylu, ale także realność realizacji PROJEKTU, dzięki dopasowaniu projektowanych rozwiązań do Twojego budżetu i znajomości zagadnień technicznych.

Projektując wnętrza nie ograniczamy się do jednego stylu, pracujemy zawsze zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, upodobaniem lub konkretnymi preferencjami i wytycznymi. W ten sposób powstają wnętrza bardzo indywidualne i spersonalizowane – „szyte na miarę”. Zakres opracowania jest zawsze dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Projekt  może obejmować zarówno cały budynek czy mieszkanie jak i pojedyncze pomieszczenia.

Zajmujemy się też fachową pomocą w dobraniu oraz zakupie zaproponowanych w projekcie materiałów i produktów. Współpraca z producentami i dostawcami pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, ponieważ wybieramy sprawdzone i dobrej jakości materiały i produkty. Współpracujemy też z doświadczonymi ekipami z różnych branż, dzięki temu nie musisz zdawać się na przypadek w doborze ekipy wykończeniowej. Nasi sprawdzeni partnerzy zawsze dokładają wszelkich starań aby projekt był wykonany rzetelnie, zgodni z dokumentacją i na czas.

Naszą specjalnością jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują projekty wnętrz funkcjonalnych, przestronnych i uporządkowanych. Lubimy wyzwania dlatego chętnie realizujemy projekty pomieszczeń wymagających nietypowych rozwiązań i dużej kreatywności. Na koniec z ogromną pasją nadajemy wnętrzom piękną i wyjątkową oprawę sensoryczną, nie tylko wizualną , ale działającą również na zmysł dotyku.  Tak aby każdy nasz Klient otrzymał wnętrze w którym doskonale się czuje i z przyjemnością spędza czas.

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz propozycji dla siebie, możemy zaproponować indywidualną wycenę na miarę Twoich potrzeb.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Partnerzy