„Jestem zachwycona❤
Projektem to jedno, bo mam w końcu mieszkanie marzeń, najpiękniejszą sypialnię i specjalnie zaprojektowane szafy do moich potrzeb.
Jestem przede wszystkim zachwycona Panią Projektant i jej podejściem. Tym, że uważnie słucha, podpowiada oraz doradza i projekt odzwierciedla w 100% to o co prosiłam, ale i tak przewyższa moje oczekiwania o 200%.”

Ania W.

„Polecam z całego serca współpracę z Panią Kasią, która jest osobą bardzo miłą, otwartą i kompetentną. Profesjonalnie podchodzi do każdego projektu, a także, co dla mnie jest również szalenie istotne, jest niezwykle cierpliwa, spokojna i uważnie wsłuchuje się we wszystkie uwagi i preferencje zlecającego. Skutkiem tego jest stworzenie perfekcyjnego projektu, który idealnie odzwierciedla gust klienta, co w efekcie przekłada się na pięknie zaaranżowaną przestrzeń z dbałością o detale i najmniejszy szczegół 😊 Jeszcze raz serdecznie polecam, Agnieszka P.”

Agnieszka P.

Zdecydowanie polecam pracownię projektową Juka design. Pani Kasia wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i z myślą o dobrze klienta. Jest osobą bardzo sympatyczną i niezwykle wnikliwą w stworzeniu wymarzonego wnętrza. Swoją pracę potrafi realizować do późnych godzin nocnych. Proponowane rozwiązania w moim wnętrzu bardzo miło mnie zaskoczyły, można powiedzieć, że Pani Kasia jakby czytała w moich myślach. Wszelkie kolory, dekoracje, meble, dodatki zostały dostosowane do moich możliwości finansowych. Pani Kasia w swojej pracowni wykonuje projekty z prawdziwą pasją. Serdecznie polecam pracownię Juka Desing jeśli chcecie wykonać piękne, przytulne wnętrza za rozsądną cenę.

https://www.oferteo.pl/konto/profil/opinie/

Sylwia K

Polecam współpracę z biurem projektowym Juka Design. Pani Kasia jest osobą bardzo otwartą, chętnie służy swoją wiedzą i pomocą. Dokładnie wsłuchuje się w potrzeby klienta i zawsze znajdzie „świeże” spojrzenie na wnętrze. Profesjonalny projekt, bardzo dobra komunikacja na każdym etapie pracy i konkurencyjna cena. Z czystym sumieniem polecam

https://www.facebook.com/pg/jukadesign/reviews/?ref=page_internal

Anna

Z całego serca polecam biuro projektowe Juka i współpracę z Panią Kasią, ktora zdaje się czytać w myślach inwestora. Potrafi poskładać w spójną całość często fragmentaryczną i niezdecydowaną wizję o pięknym mieszkaniu. Słuchała mnie uważnie i cierpliwie towarzyszyła mi w kreowaniu projektu, który ostatecznie zachwycił mnie w każdym szczególe. To profesjonalistka która tworzy z PASJĄ. Gorąco POLECAM.
Aneta z Krosna

Pani Aneta

„Z całego serca polecam ! Projekt wykonany szybko, praktycznie i profesjonalnie. Rewelacyjny kontakt.”

Pani Gabriela

Polecam współpracę! Piękny i funkcjonalny projekt salonu.
https://www.oferteo.pl/konto/profil/opinie/

Maria M

POLECAJĄ NAS NASI KLIENCI  Juka design - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl